הישג מחקרי

 • ברכות על זכיה בקרן מחקר מטעם ה-  German Israeli Foundation

 • ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: הדדיות הורה ילד והאפקטיביות של תכנית מיומנויות חברתיות נתמכת הורה למתבגרים עם - תסמונת הספקטרום האוטיסטי, לשנים 2015-2019.

   

 • ברכות על זכייתה, יחד עם עמיתה נירית באומינגר-צביאלי, במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתן בנושא: מתאום תנועתי לאינטרקציה חברתית בקרב לילדים בספקטרום האוטיסטי וילדים עם התפתחות תקינה: מודל אינטראקטיבי נוירו-חברתי, לשנים 2016-2020.

   

 • ברכות על פרסום מאמר -- ביחד עם שותפים מחו"ל -- בכתב העת המדעי היוקרתי  Proceedings of the National Academy of Sciences - PNAS

  ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: מיצוב מחדש של מעמד חברתי בעקבות אתגורים בשייכות - תגובות לדחייה וקבלה בחרדה, לשנים 2015-2020.

   

 • ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: מדיסוציאציה לדיאלקטיקה: השתנות הדדית של המטופל והמטפל והקשר לתוצאות הטיפול, לשנים 2015-2017.

 • ברכות על פרסום מאמרה בכתב העת, Health Psychology אחד מכתבי-העת החשובים בעולם בתחום הפסיכולוגיה הרפואית

  ברכות על צאת לאור של ספר אותו היא ערכה :Caregiving in the Illness Context

  ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: תמיכה לבבית ללב שבור-תרומתה של תמיכה מושכלת להסתגלות נפשית, זוגיות, התנהגטתית ופיזית בקרב זוגות המתמודדים עם שיקום מאירוע לב: מחקר יומנים ארוך טווח, לשנים: 2016-2020.

   

   

 • ברכות על פרסום מאמרה בכתב העת החשוב ביותר בתחום ה- management הנה ה reference:
  Mainemelis, C., Kark, R., & Epitropaki, O. (2015). Creative leadership: A multi-context conceptualization. The Academy of Management Annals, 9(1), 393-482

   

 • ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: ויסות של תגובות מוחיות לרמזי מזון: מנגנונים והשלכות, לשנים 2015-2020.

   

  ברכות לפרופ' רות פלדמן, פרופ' אבי גולדשטיין ולדוקטורנטית מורן אינפלוס על פרסום מאמרם שכותרתו: 

  Adolescents growing up amidst intractable conflict attenuate brain response to pain of outgroup

  בכתב-העת היוקרתי Proceedings of the National Academy of Science

  קישור למאמר: http://www.pnas.org/content/early/2016/11/08/1612903113.short

 • אנחנו מברכים על ההצלחה של שני בוגרי דוקטורט אצלו: ד"ר יורם בראב מכהן כיום כראש החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל וד"ר מריאנה שרדר לאחרונה התחילה במשרה ב- Max Planck Institute of Psychiatry בגרמניה. עלו והצליחו.

  ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: האיזון בין רזון לשמנות: הורשה וויסות על-ידי מנגנונים אפיגנטיים מגוונים, לשנים: 2016-2021 

   

 • ברכות על זכיה בקרן מחקר מטעם ה-  German Israeli Foundation

   

 • ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: הבנת ההשפעות הנוירולוגיות וההתנהגותיות של אוקסיטוצין בקרב ילדים עם אוטיזם, לשנים 2015-2020.

   

  ברכות לד"ר אילנית גורדון ופרופ' רות פלדמן על פרסום מאמרם שכותרתו:

  Intranasal Oxytocin Enhances Connectivity in the Neural Circuitry Supporting Social Motivation and Social Perception in Children with Autism

  בכתב העת היוקרתי Scientific Reports

  קישור למאמר: http://www.nature.com/articles/srep35054