מאגרים לניסיון של JOVE

שלום רב,

קיבלנו לתקופת ניסיון של שבועיים בלבד, עד ה-20 במאי 2018, גישה למידע המלא המצוי בשני מאגרים של המו"ל EJOV (Journal of Vizualized Experiment):

  • Psychology
  • Behavior

אנו מבקשים מאוד שבשבועיים הקרובים תתנסו במאגר, ותבחנו האם הוא מתאים לצורכי הלימוד והמחקר של החוקרים, המרצים ותלמידי התארים המתקדמים במחלקה.

אנו מצפים מכם למשוב מכם בדוא"ל plibrary@biu.ac.il, ובהתאם לחוות דעתכם ולהמלצותיכם ננסה לפעול לרכישת המאגר

כדי להתנסות במאגרים עליכם להיכנס ל-אתר ספריות בר אילן, לבחור בתפריט הראשי ב-משאבים אלקטרוניים, ואחר כך להיכנס לקישור מאגרי מידע.

במסך מאגרי המידע היכנסו למאגרים המצויים תחת האות J, ובחרו בקישור  JOV  - Journal Of Visualized Experiment

לכניסה למאגר PSYCHOLOGY, בחרו במסך הפתיחה של המאגר בקטגוריה SCIENCE EDUCATION (לשונית ירוקה), ובאמצע המסך בחרו בקישור PSYCHOLOGY (משמאלו סימון של נקודה ירוקה)

לכניסה למאגר BEHAVIOR, בחרו במסך הפתיחה של המאגר בקטגוריה VIDEO JOURNALS ׁ(לשונית כחולה), ובאמצע המסך בחרו בקישור BEHAVIOR (משמאלו נקודה כחולה)

 

המאגר PSYCHLOGY:

במאגר SCIENCE EDUCATION PSYCHOLOGY תמצאו 7 חלקים: BEHAVIORAL SCIENCE, EXPERIMENTAL PSYCHOLOGY, COGNITIVE PSYCHOLOGY, DEVELOPMENTAL PSYCHOLOGY, NEUROPSYCHOLOGY, SENSATION AND PERCEPTION, SOCIAL PSYCHOLOGY.

במאגר תמצאו שפע של סרטים שזמנם הוא 7 עד 10 דקות, ובהם מוצגים ניסויים קלסיים וחדשים, מתודות ליצירת ניסויים ועוד.

 

המאגר BEHAVIOR:

BEHAVIOR הוא קטגוריה בתוך כתב העת המדעי JOVE. ייחודו של כתב העת הוא בהצגת מאמרים אקדמיים, שעברו ביקורת עמיתים בצילום במקום בכתב.

הצגת המאמרים בצילום מאפשרת לחוקרים לשחזר את המחקר ביתר דיוק ובקלות יחסית.

 

אנא התנסו במאגר, וחזרו אלינו לדוא"ל זה עם תגובותיכם.

 בברכה,

חיה בינוסוביץ

הספרייה לפסיכולוגיה