מערכת ה-TDNet Discover

שלחו לחבר

מערכת ה-TDNet Discover

כלי הגילוי TDNet מאפשר איתור של כתבי עת אלקטרוניים, של ספרים אלקטרוניים ושל פרסומים מתוך המאגרים המקוונים המצויים באתר ספריות בר אילן.

בכלי הגילוי TDNet גם נמצא מנוע החיפוש Discover, ובאמצעותו תוכלו לאתר, בחיפוש בסיסי או בחיפוש מתקדם, שפע של מאמרים עדכניים בתחום המחקר המבוקש, גם מתוך משאבים אלקטרוניים שאינם נמצאים בבר אילן.

לתשומת לבכם,

מנוע החיפוש Discover אמין ומדויק, והתוצאות החיפוש מקיפות ורלוונטית יותר מאלה שמתקבלות במנוע החיפוש Google Scholar.

בכלי הגילוי TDNet אפשר להגדיר את פרטיכם האישיים ב-My Profile, ולשמור את הפרסומים הרלוונטיים שאיתרתם או את החיפושים הקודמים שביצעתם. כמו כן, תוכלו לקבל ב-My Profile עדכונים על גיליונות חדשים של כתב עת מסוים, רשימה של כתבי עת שסימנתם כמועדפים ועוד.

לכניסה לכלי הגילוי TDNet הקישו על משאבים אלקטרוניים בתפריט שבצד ימין, בדף הבית של מערך הספריות, ובחרו  ב-כ"ע וספרים אלקטרוניים - TDNet.

בכניסתכם הראשונה ל- TDNetתצטרכו להזדהות באמצעות שמכם המלא וכתובת הדוא"ל האישית שלכם.

אחר כך, בכל פעם שתיכנסו ל- TDNetתצטרכו להזדהות באמצעות מערכת Single Sign On, כמו לשאר המשאבים האלקטרוניים באתר ספריות בר אילן.

בראש מסך ההסבר כ"ע וספרים אלקטרוניים – TDNet מופיעה הכתובית: הסבר על שימוש במערכת TDNet החדשה. הקישו על הכתובית, ותקבלו לומדה המתארת את מגוון האפשרויות לאיתור המידע ולארגונו באמצעות כלי הגילוי.

לכניסה ללומדה הקישו כאן