ננפח ביחד בלון ב"כאילו" CBT עם פעוטות, ילדי גן והוריהם

הקורס נועד להציג את התאוריה ומאפייני הטיפול הקוגניטיבי – התנהגותי בגיל הרך. המפגשים יכללו הרצאות, הצגת פרוטוקולים טיפוליים, הצגות מקרה קליניות, ודיונים. בקורס גם תידון הערכה אמפירית של טיפולים שונים מתוך הצורך לפתח חשיבה ביקורתית על עבודתנו הקלינית.  

נושאי הקורס כוללים הערכה והמשגת מקרה בטיפול בגיל הרך, הצגת כלי הערכה מתאימים, עקרונות להתערבויות בפעוטות עם קשיי שינה, אכילה וגמילה, התערבויות לפיתוח הורות חיובית, מסוגלות רגשית וויסות רגשי של הילד, שילוב מיינדפולנס בטיפול, והתערבויות עם הורים וילדים עם קשיים נוירו-התפתחותיים.   

הקורס מיועד לפסיכולוגים/ות, עו"סים/ות, פסיכיאטרים/ות, ומטפלים/ות בהבעה ויצירה בעלי רקע בטיפול בגיל הרך ו/או בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי בילדים.

הקורס יתפרש על פני שישה מפגשים רצופים, בימי שישי בין השעות 8:30-12:00, בתאריכים:  31.1.20, 7.2, 14.2, 21.2, 28.2, 6.3. 

היקף: 24 שעות אקדמיות. 

עלות: 1700₪

על המרצה: ד"ר טלי גב, פסיכולוגית קלינית מדריכה, חברת סגל במגמה לפסיכולוגיה קלינית של הילד במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן וחוקרת במעבדת האוטיזם במחלקה. מדריכה במרכז לחקר וטיפול באוטיזם-העמותה לילדים בסיכון ומקדמת הטמעת התערבויות קוגניטיביות-התנהגותיות בקרב מטפלים ומחנכים בגני תקשורת. מדריכה צוותים במכונים להתפתחות הילד על אבחון והתערבות מוקדמת באוטיזם. 

 

להרשמה

 

 

 

תאריך עדכון אחרון : 23/10/2019