הישגים מחקריים

 • פרופ' רוני גבע

  ברכות על זכייתה, יחד עם עמיתה נירית באומינגר-צביאלי, במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתן בנושא: מתאום תנועתי לאינטרקציה חברתית בקרב לילדים בספקטרום האוטיסטי וילדים עם התפתחות תקינה: מודל אינטראקטיבי נוירו-חברתי, לשנים 2016-2020.

   

 • פרופ' אבי גולדשטיין

  ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: ויסות של תגובות מוחיות לרמזי מזון: מנגנונים והשלכות, לשנים 2015-2020.

   

  ברכות לפרופ' רות פלדמן, פרופ' אבי גולדשטיין ולדוקטורנטית מורן אינפלוס על פרסום מאמרם שכותרתו: 

  Adolescents growing up amidst intractable conflict attenuate brain response to pain of outgroup

  בכתב-העת היוקרתי Proceedings of the National Academy of Science

  קישור למאמר: http://www.pnas.org/content/early/2016/11/08/1612903113.short

 • פרופ' עפר גולן

  ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: הדדיות הורה ילד והאפקטיביות של תכנית מיומנויות חברתיות נתמכת הורה למתבגרים עם - תסמונת הספקטרום האוטיסטי, לשנים 2015-2019.

   

 • ד"ר אילנית גורדון

  ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: הבנת ההשפעות הנוירולוגיות וההתנהגותיות של אוקסיטוצין בקרב ילדים עם אוטיזם, לשנים 2015-2020.

   

  ברכות לד"ר אילנית גורדון ופרופ' רות פלדמן על פרסום מאמרם שכותרתו:

  Intranasal Oxytocin Enhances Connectivity in the Neural Circuitry Supporting Social Motivation and Social Perception in Children with Autism

  בכתב העת היוקרתי Scientific Reports

  קישור למאמר: http://www.nature.com/articles/srep35054

 • פרופ' איוה גלבוע-שכטמן

  ברכות על פרסום מאמר -- ביחד עם שותפים מחו"ל -- בכתב העת המדעי היוקרתי  Proceedings of the National Academy of Sciences - PNAS

  ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: מיצוב מחדש של מעמד חברתי בעקבות אתגורים בשייכות - תגובות לדחייה וקבלה בחרדה, לשנים 2015-2020.

   

 • פרופ' גיל דיזנדרוק

  ברכות על זכיה בקרן מחקר מטעם ה-  German Israeli Foundation

 • פרופ' נעה וילצ'ינסקי

  ברכות על זכייתה במענק היוקרתי של האיחוד האירופי על מחקרה בתחום ה- Caregivers :

  European Union's Horizon 20/20 research and innovation program under the Marie Skłodowska-Curie grant agreement No 814072

  ENTWINE: Caregiving in Europe

   

   

   

   

 • פרופ' אהרון ולר

  אנחנו מברכים על ההצלחה של שני בוגרי דוקטורט אצלו: ד"ר יורם בראב מכהן כיום כראש החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל וד"ר מריאנה שרדר לאחרונה התחילה במשרה ב- Max Planck Institute of Psychiatry בגרמניה. עלו והצליחו.

  ברכות על זכייתו במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתו בנושא: האיזון בין רזון לשמנות: הורשה וויסות על-ידי מנגנונים אפיגנטיים מגוונים, לשנים: 2016-2021 

   

 • פרופ' אלי וקיל

  Congratulations to Professor Eli and Keel, who were selected to receive the Distinguished Career Award from the International Neuropsychological Society (INS) for his contribution to neuropsychology. 

 • פרופ' מיכל לבידור

  ברכות על זכיה בקרן מחקר מטעם ה-  German Israeli Foundation

   

 • פרופ' שמואל שולמן

  ברכות על זכייה במאמר אשר נבחר כ-הטוב ביותר על ידי Romantic Relatiionships Topic Network 

  Shulman, S., Seiffge-Krenke, I., Scharf, M., Betzlel-Boiangiu, S. & Tregubenko, V. (2018). The Diversity of Romantic Pathways during Emerging Adulthood and their Developmental Antecedents. International Journal of Behavioral Development, 42(2), 167-174

 • פרופ' רבקה תובל - משיח

  ברכות על זכייתה במענק מחקר מהקרן הלאומית למדע (ISF) על הצעתה בנושא: מדיסוציאציה לדיאלקטיקה: השתנות הדדית של המטופל והמטפל והקשר לתוצאות הטיפול, לשנים 2015-2017.